Kaip žaisti

VIETOJE ĮŽANGOS

Kaip ir bet kuris kitas žaidimas, taip ir šis, turi savo taisykles ir sąlygas, todėl labai rekomenduojame su jomis susipažinti. Užtruksi vos keletą minučių, o bus labai naudinga.

Pažadame, nieko ten sudėtingo parašyta nerasi.  Mes tik norime, kad žinotumei ar gali dalyvauti kaip pilnateisis dalyvis ar tik kaip svečias, kaip sudaroma turnyrinė lentelė, kaip skirstomi prizai ir kaip juos atsiimti ir t.t.

Žaisime juk ne tik dėl prizų, tiesa? Bet būtų labai nesmagu, jei per neapsižiūrėjimą ar skubėjimą neteksi galimybės į juos pretenduoti. Todėl sąžiningai užpildyk registracijos anketą. Mūsų „tikrintojų“ komanda tau padėkos ;)

 

REGISTRACIJA

Gali registruotis įprastai arba susieti savo paskyrą su Facebook paskyra.

Spausk prisijungti su Facebook arba pirmame žingsnyje įvesk savo vardą, pavardę, el.pašto adresą ir slaptažodį.

Užpildyk kitus registracijos duomenis. Nesijaudink, tavo visi duomenys liks saugūs ir niekur viešai nebus publikuojami. Turnyrų lentelėje rodysime tik tavo slapyvardį ir avatarą. Visą kitą reikalinga mums, žaidimo organizatoriams, kad galėtume pateikti užduotis pagal amžiaus grupę, susisiekti dėl prizų ar kitais su žaidimo sklandžiu organizavimu susijusiais klausimais.

 

PRISIJUNGIMAS

Nepamiršk kokį el. pašto adresą ir slaptažodį įvedei registracijos metu, nes jų reikės prijungiant po to kaip pirmą kartą atsijungsi. Jei netyčia pamirši slaptažodį, pasinaudok slaptažodžio atstatymo funkcija. Jai bus būtinas veikiantis el. pašto adresas.

Kad nieko neužmirštum, rekomenduojame naudoti prisijungimą su Facebook paskyra.

 

ŽAIDIMAS

Žaidimo esmė – paprastesnė už paprastą. 

Mes tau užduotį, tu mums atsakymą. Mes tau skiriame balą, tu lauki kitos užduoties.

ATSIMINK užduoties atlikimo laikas ribotas, stebėk laikmatį ir nepavėluok.

Balus sumuojame, tavo ir kitų žaidimo dalyvių rezultatus atvaizduojame turnyrinėje lentelėje, kuri bus vieša ne tik tau, bet ir tiems kas žaidime dar nedalyvauja, o tik smalsauja.

SVARBU. Kai sakome, kad dalinsime balus, tai  tos dalybos nebus tokios greitos kaip gali pasirodyti iš karto. Norime pasakyti, kad mes susipažinsime su kiekvienu tavo atsakymu ir įvertinsime jį balais. Taip, bus sudėtinga ir reikės šiek tiek laiko. Todėl nenustebkite, kad naujos užduotys atkeliauja anksčiau nei gaunate atliktųjų užduočių balus.

 

UŽDUOTYS

Užduotyse reikės šį tą parašyti, šį tą nufotografuoti, šį tą atlikti ir gal net trumpai pafilmuoti. Nieko sudėtingo daryti nereikės, bus įdomu ir linksma. Užduotis pateiks ne tik mūsų komanda, bet ir žinomi Lietuvos žmonės.

Užduotis skirstysime į:

 • KASDIENINES
 • SAVAITGALIO
 • SAVAITINES.

Jos bus skirtingo sudėtingumo, skirtingos trukmės ir be abejo skirtingos vertės.

 

BALŲ SKAIČIAVIMAS, PRIZŲ DALYBOS

 • Kiekvieną tavo atsakymą peržiūrėsime ir už įdėtas pastangas paskirsime balą.
 • Skaičiuosime viso žaidimo taškus.
 • Skaičiuosime mėnesio taškus.
 • Kas mėnesį išdalinsime simbolines dovanas
 • Kas mėnesį išrinksime ir po 12 laimėtųjų į „Karinę stovyklą“

SVARBU. Nenusimink jei nepasieksi greito rezultato. Būk optimistas ir stenkis toliau ;)

TAISYKLIŲ STAIGMENOS

Jei jau pradėjo kirbėti mintis, kad viskas aišku. Tai tuoj pat įvesime šiek tiek smagios sumaišties.

SVARBU

 • Svečiai dalyvaus žaidime, tik niekas nežinos, kad jie svečiai, o tai reiškia, kad buvimas turnyrinės lentelės pradžioje arba pačioje pabaigoje nieko nereiškia.
 • Niekas nežinos kiek iš viso yra dalyvių ir svečių bendrai sudėjus.
 • Slapyvardį ir avatarą leisime keisti bet kada, taip bus galima dar labiau supainioti tuos, kurie bando išskaičiuoti sėkmę. 
 • Laimėtojus į „Karinę stovyklą“ mes išrinksime mėnesio gale pagal balų skaičių, bet apie tai žaidėjai sužinos tik žaidimo pabaigoje.
 • Nepasikliaukite tik nuojauta ar matematiniais išskaičiavimais, žaiskite iki galo. Kelialapiai į stovyklą net 72 – du, o simbolinių dovanėlių per visą žaidimą išdalinsime net 350 -imt. Galimybė laimėti išlieka, tol ko NEPASIDUOSITE.
 • Ir dar. Jei paliksi mums savo Facebook paskyros adresą, mes tikrai užsuksime į tavo profilį. Mažytė žinutė apie „Renkuosi pats“ visai pradžiugintų mus. ;) Na, ir pagelbėtų tuo atveju, kai pritrūktų vos vieno taškelio aplenkti artimiausią varžovą.

 

1000 - ČIAI TIKRŲ EMOCIJŲ

Jei dar tebeskaitote, sveikiname! Tu viską darai teisingai. Tai pirmas toks žaidimas Lietuvoje, o gal net ir Pasaulyje. Nei tu, nei mes nežinome kaip iš tikrųjų viskas pavyks, todėl galime tik vieni kitiems pažadėti, kad žaisime taip, kad visiems būtų smagu ir mus aplankytų tik pačios geriausios emocijos.

Žaisk taip kaip niekad dar nieko nežaidei. Dalinkis apie tai su draugais socialiniuose tinkluose, visada gali aptarti su tėvais, broliais, sesėmis ar net katinu, jei tokį turi ir jis geras klausytojas. ;)

Jauti mažyti jauduliuką? Mes tai jaučiame. Štai, tau ir pirmoji TIKRA EMOCIJA.


PIRMYN!